/layout/all/ikona_am.png./layout/all/ikona_am.png/layout/all/ikona_am_a.png./layout/all/ikona_am_a.png /layout/all/ikona_a1_automat.png./layout/all/ikona_a1_automat.png/layout/all/ikona_a1_automat_a.png./layout/all/ikona_a1_automat_a.png /layout/all/ikona_a1.png./layout/all/ikona_a1.png/layout/all/ikona_a1_a.png./layout/all/ikona_a1_a.png /layout/all/ikona_a.png./layout/all/ikona_a.png/layout/all/ikona_a_a.png./layout/all/ikona_a_a.png /layout/all/ikona_a_neomezene.png./layout/all/ikona_a_neomezene.png/layout/all/ikona_a_neomezene_a.png./layout/all/ikona_a_neomezene_a.png /layout/all/ikona_b.png./layout/all/ikona_b.png/layout/all/ikona_b_a.png./layout/all/ikona_b_a.png /layout/all/ikona_b_automat.png./layout/all/ikona_b_automat.png/layout/all/ikona_b_automat_a.png./layout/all/ikona_b_automat_a.png /layout/all/ikona_be.png./layout/all/ikona_be.png/layout/all/ikona_be_a.png./layout/all/ikona_be_a.png

SKUPINA "B automat"

  

Budete řídit pouze vozidlo s automatickou převodovkou ? 

Nechcete se stresovat v začátcích své řidičské kariéry s klasickým řazením?

Máte zdravotní problémy, které omezují zvládnutí klasického řazení bez nutnosti přestavby vozidla na ruční ovládání?

Řešením je získání řidičského oprávnění omezeného jen pro vozy s automatickou převodovkou.

Při tomto způsobu získání řidičského oprávnění absolvujete jízdy a následně zkoušku z praktické jízdy pouze na vozidle s automatickou převodovkou.

V řidičském průkazu budete mít vyznačeno "omezení skupiny B na řízení pouze vozidel s automatickou převodovkou".

Pokud se v budoucnu rozhodnete získat řidičské oprávnění i na vůz s manuální převodovkou, složíte pouze doplňující zkoušku z praktických jízd, přičemž cena této doplňkové zkoušky je pro naše absolventy ZDARMA.

Výuka a výcvik je ve stejném rozsahu jako pro normální skupinu B.

Výcvik je prováděn na typicky městském vozidle a obzvláště pro ženy vhodném vozidle Volkswagen Lupo.© 2010 - 2023 Pavel Wagner - Autoškola Wagner
vytvořil DYNAMIC software